Toshkent tibbiyot akademiyasi axborotnomasi
Toshkent tibbiyot akademiyasi
Fan sohalari
Jurnal haqida
Toshkent tibbiyot akademiyasi axborotnomasi — Oʻzbekiston Oliy Attestatsiya Komissiyasi (OAK) tomonidan tasdiqlangan ilmiy jurnal. Nashriyot: Toshkent tibbiyot akademiyasi, Toshkent.
Jurnal quyidagi ilmiy yoʻnalishlarda maqolalar qabul qiladi: Biologiya fanlari, Tibbiyot fanlari.
Aloqa va maqola yuborish
- Rasmiy saytttaa.tma.uz
- Aloqa uchun email[email protected]
- Telefon
+998 71 214-90-64 / +998 90 358-13-41 (Oktyabr R. Teshaev)
- Manzil
100109, Toshkent sh., Farobiy koʻchasi, 2-uy
Qanday chop etish mumkin
Taqriz turi: Maʼlumot topilmadi
Bosh muharrir: Laziz Nodirovich Tuychiev — Toshkent tibbiyot akademiyasi
Tahririyat aʼzolari
- Laziz N. Tuychiev — Bosh muharrirToshkent tibbiyot akademiyasi
- Oktyabr R. Teshaev — Bosh muharrir oʻrinbosariToshkent tibbiyot akademiyasi
- Feruza Xidoyatova — Masʼul muharrirToshkent tibbiyot akademiyasi
- Anis L. Alyavi — Tahririyat aʼzosiRespublika ixtisoslashtirilgan terapiya va tibbiy reabilitatsiya ilmiy-amaliy tibbiyot markazi (akademik)
- Feruz G. Nazirov — Tahririyat aʼzosiAkademik V.Vohidov nomidagi Respublika ixtisoslashtirilgan xirurgiya markazi (akademik)
- R.D. Qurbonov — Tahririyat aʼzosiRespublika ixtisoslashtirilgan kardiologiya markazi (akademik)
- Shavkat I. Karimov — Tahririyat aʼzosiToshkent tibbiyot akademiyasi (akademik)
- Turg'unpo'lat A. Daminov — Tahririyat aʼzosiToshkent tibbiyot akademiyasi (akademik)
- Abdug'affor G. G'adayev — Tahririyat aʼzosiToshkent tibbiyot akademiyasi
- Dilbar K. Najmutdinova — Tahririyat aʼzosiToshkent tibbiyot akademiyasi
- Jae Wook Choi — Tahririyat aʼzosiKori University
- F.O. Akilov — Tahririyat aʼzosiRespublika ixtisoslashtirilgan urologiya markazi
Toʻliq roʻyxatda yana 8 aʼzo
Oʻxshash OAK jurnallar
Ilim haʼm jaʼmiyet
Oʻzbekiston Respublikasi Fanlar akademiyasining maʼruzalari
QarDU xabarlari
Zamonaviy fan, taʼlim va tarbiyaning dolzarb muammolari (Mintaqada zamonaviy fan, taʼlim va tarbiyaning dolzarb muammolari) (Elektron ilmiy toʻplam)
Ilmiy xabarnoma – Nauchniy vestnik
Namangan davlat universiteti ilmiy axborotnomasi
Koʻp beriladigan savollar
Bu jurnal OAK roʻyxatidami?
Ha, bu jurnal Oʻzbekiston Oliy Attestatsiya Komissiyasi (OAK) roʻyxatiga kiritilgan. Unda chop etilgan maqolalar PhD va DSc dissertatsiyalari uchun eʼtirof etiladi.
Qaysi fan sohalari boʻyicha chop etish mumkin?
Ushbu jurnal quyidagi OAK fan sohalari boʻyicha maqolalarni qabul qiladi: Biologiya fanlari, Tibbiyot fanlari.
Qaysi tillarda maqola qabul qilinadi?
Bu jurnal quyidagi tillarda maqolalarni qabul qiladi: Oʻzbek, Rus, Ingliz.